UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Куди підуть "свіжі" держсубвенції на Хмельниччині

Понад 40 млн грн отримає область від Уряду на соцекономрозвиток окремих територій

Куди підуть "свіжі" держсубвенції на Хме…

Про це інформують в регіональному відділенні АМУ, передає Depo.Хмельницький.

Передбачено, що у 2020 році субвенція спрямовується, в першу чергу, на здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та реалізацію проектів будівництва, спрямованих на забезпечення підвищення якості надання послуг у галузі освіти, охорони здоров’я та спорту.

Згідно із розпорядженням Уряду громади Хмельниччини отримають на ці потреби понад 40 млн 700 тис. грн.

Обласний бюджет Хмельнничини урядовці поповнили на 10 млн грн майже 8,5 млн грн передбачили на придбання медичного обладнання для Хмельницької обласної лікарні та 1,5 млн грн для оновлення обладнання в Хмельницькому обласному закладі з надання психіатричної допомоги, що в с.Скаржинці Ярмолинецького району.

Шепетівська ЦРЛ для купівлі мамографа, відеоендоскопічної системи з гастроскопом та колоноскопом і апарату ШВЛ отримає 4 млн грн.

Трохи більше 3,5 млн грн планують витратити на капітальний ремонт інфекційного відділення Славутської ЦРЛ.

У Полонському районі 1,6 млн грн передбачили на нове обладнання для Полонської ЦРЛ та 1,4 млн грн будівництва школи і сільського клубу в с.Новолабунь.

Гуменецька сільська ОТГ зможе зробити реконструкцію сільського клубу під Будинок Рад в с.Дубинка. Для цього їм виділили майже 1,35 млн грн бюджетних коштів.

Понад 2,1 млн грн можуть освоїти в Новоушицькій селищній ОТГ. Ці кошти спрямують на капітальний ремонт котельні та системи опалення заагальноосвітної школи в с.Вільховець.

У Староушицькій селищній ОТГ за майже 3 млн грн реконструюють приміщення під ЦНАП в смт Стара Ушиця та оновлять спортивний майданчик.

Більше 2,5 млн грн у Кам’янець-Подільському районі витратять на придбання обладнання для ЦРЛ та сімейних амбулаторій в с.Орин та смт Стара Ушиця. Також побудують мультифінкціональний майданчик в с.Орин за понад 1,5 млн грн.

Бюджет самого Кам’янця-Подільського поповниться на понад 1,3 млн грн. Півмільйона витратять на систему для проведення ПЛР-тестувань та 630 тис. грн на портативний ультразвуковий сканер для міського перинатального центру.

Півтора мільйони гривень на нове медичне обладнання передбачили і для Білогірської ЦРЛ.

У Ізяславському районі також закуплять нове обладнання для ЦРЛ, капітально відремонтують дах Михнівської ЗОШ, проведуть капітальний ремонт електричних мереж вуличного освітлення в с.Кунів та відремонтують дах Сахновецької ЗОШ. На усі ці потреби передбачено трохи більше 2,2 млн грн.

Красилівський район отримає 2 млн. грн. Тут теж оновлюватимуть обладнання в амбулаторії в с.Кузьмин, у Веселівській ЗОШ капітально відремонтують приміщення та замінять вікна, капітально відремонтують ДНЗ в с.Федорівка, здійснять капітальний ремонт електричних мереж вуличного освітлення в с.Волиця Друга, капітально відремонтують покрівлю сільського будинку культури в Глібках, побудують зовнішні мережі водопостачання в с.Гриценки і Якимівці.

Майже 300 тис. грн у Антонінській селищній ОТГ спрямують на капітальний ремонт будівлі фельдшерського пункту в с.Великі Орлинці.

Понад 2,3 млн грн у Теофіпольському районі витратять на електрокардіографи для АЗПСМ в с.Шибено та смт Базалія, на апарат ШВЛ для ЦРЛ і заміну вікон в Теофіпольській ЗОШ №2.

Півтора мільйони гривень отримає на нове обладнання і Спеціалізована медико-санітарна частина Нетішинської міської ОТГ.

Субвенція спрямовується на:

реалізацію проектів будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту) комунальної власності (за винятком адміністративних будинків);

здійснення заходів Державної програми розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 роки (за винятком поточних видатків);

здійснення екологічних та природоохоронних заходів;

придбання медичного обладнання та комунального транспорту, зокрема спеціального призначення;

розв’язання проблем окремих адміністративно-територіальних одиниць (малих міст, шахтарських та гірських населених пунктів);

погашення бюджетної заборгованості місцевих бюджетів, що виникла під час здійснення видатків місцевими бюджетами за рахунок коштів, отриманих з державного бюджету за програмою "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій";

здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку регіонів;

реалізацію проектів з енергоефективності та енергозбереження;

реалізацію проектів водопостачання та водовідведення, а також теплопостачання (мереж теплопостачання) (за наявності схеми теплопостачання населеного пункту);

здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;

завершення проектів будівництва із строком реалізації від одного до трьох років, впровадження яких розпочато у попередні роки за рахунок субвенції, - у разі їх відповідності цим Порядку та умовам.

Урядовці розподілили загалом 1,68 млрд гривень. Із загального обсягу субвенції залишається нерозподіленими 17,97 млн гривень.

Нагадаємо, майже 1,5 млрд грн ще отримає Хмельниччина на дороги.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme