UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Кубок "Клубу рибалок-аматорів ВП ХАЕС" відбувся на Хмельниччині

Протягом п’яти годин рибалки на водосховищі атомників демонтсрували свою майстерність

Кубок "Клубу рибалок-аматорів ВП ХАЕС" в…

Змагання на Кубок "Клубу рибалок-аматорів ВП ХАЕС" зі спортивної риболовлі англійською донною вудкою відбулися на водосховищі Хмельницької АЕС, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на інформаційний портал "Перспектива".

Впродовж п’яти годин рибалки-аматори демонтсрували неабияку  майстерність. Перемога дісталась Олександру Власюку – 5 кілограмів 620 грамів. Друге місце заслужено посів Володимир Єфремов, якому вдалося підняти з води 4 кілограми 486 грамів риби. Трійку лідерів замкнув Ігор Борійчук із результатом – 2 кілограми 648 грам. Почесне четверте місце дісталось Сергію Цвіркуну, вага його улову склала 2 кілограми 468 грам.

Найбільшою рибою визнали червонопірку масою 103 грами, яку вдалося упіймати Олександру Власюку.

Переможці та номінанти отримали кубки, медалі та грамоти. 

"Коли ми організовуємо спортивну риболовлю, - розповідає голова "Клубу рибалок-аматорів ВП ХАЕС" Сергій Онищук, - враховуємо побажання наших активних членів. Не випадково у визначений час можна позмагатись у вправності володіння поплавковою вудкою, спінінгом і навіть мормишкою. На сьогодні нам вдалося провести всі заплановані змагання".

На жовтень планується ще один захід на відкритій воді, де рибалки будуть перевіряти на надійність надувні човни та спінінги у ловлі хижої риби.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook