Кримінальною справою обернулася рибалка для двох жителів Кам'янеччини

Місцева прокуратура вимагає ще й стягнення до бюджету понад 120 тис. грн шкоди

Кам'янець-Подільська місцева прокуратура вимагає стягнення до бюджету понад 120 тис грн шкоди, завданої довкіллю незаконним рибним добувним промислом, повідомили Depo.Хмельницький в прес-службі облпрокуратури.

"У березні поточного року двоє чоловіків, з метою власного збагачення та не маючи на те відповідного дозволу, здійснили незаконний вилов риби забороненим знаряддям лову - рибальською сіткою, - кажуть правоохоронці. - На Дністрі правопорушники виловили рибу виду вирезуб причорноморський, судак, лящ, короп (сазан), плітка, карась сріблястий, окунь звичайний, а також річковий рак."

Як розповідає заступник керівника Кам'янець-Подільської місцевої прокуратури Олександр Гончар, своїми протиправними діями "горе-рибаки" завдали шкоди на суму понад 123 тис. грн.

За результатами судового розгляду обвинувального акту, осіб визнали винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.249 Кримінального кодексу України - незаконне зайняття рибним добувним промислом. І призначили покарання у виді 2 років обмеження волі, від відбування якого їх звільнено із встановленням іспитового строку.

Разом з тим, з метою захисту інтересів держави, місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення 123 тис. грн шкоди, завданої довкіллю.

Нагадаємо, нещодавно на Дністрі піймали "солідного" браконьєра - горе-рибалка встиг наловити 300 рибин різних порід.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький