Кримінального авторитета з Росії затримали хмельницькі правоохоронці

Працівники кримінальної поліції спільно з колегами із міграційної служби затримали 33-річного громадянина Росії, який нелегально перебував на території України і міг вплинути на криміногенну обстановку в регіоні, оскільки на батьківщині неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності. Його готують до видворення з країни

У Хмельницькому поліцейські спільно з міграційниками затримали нелегала із багатим кримінальним минулим, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією СК ГУНП області.

Затриманий порушив встановлені ЗУ "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" строки перебування в Україні і перейшов на нелегальне становище.

Працівники кримінальної поліції ГУНП в Хмельницькій області спільно з колегами із міграційної служби затримали нелегала. А Хмельницький міськрайонний суд прийняв рішення про поміщення його до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, для проведення процедури його ідентифікації, оскільки в чоловіка втрачені документи, що посвідчують особу. Після проведення цієї процедури нелегала буде видворено за межі України.

Одразу з приміщення суду в супроводі працівників поліції та міграційної служби чоловіка доправили до пункту тимчасового перебування іноземців.

На думку правоохоронців, порушник міграційного законодавства міг негативно вплинути на криміногенну ситуацію в регіоні, оскільки на території Російської Федерації неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, зокрема, за хуліганство та нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

Нагадаємо, в середині лютого копи Хмельниччини видворили з України кримінального злодія на прізвисько "Тахір". Після закінчення терміну відбування покарання, й відомого під кримінальним прізвиськом "Тімура" відправили на батьківщину. Наприкінці минулого року хмельницькі правоохоронці видворили за межі країни кримінального авторитета на прізвисько "Арчі".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook