UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Кращим в Україні із пошуку стріляних гільз став кінолог Хмельницької поліції та його вірний пес

У загальному підсумку змагань з багатоборства кінологів хмельницька команда посіла шосте місце

Кращим в Україні із пошуку стріляних гіл…

Відкритий чемпіонат Нацполіції з багатоборства кінологів, у якому взяли участь 41 учасник з 27-ми команд поліції, Збройних Сил України та кримінально-виконавчої служби, проходив на Житомирщині, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу облполіці.

Хмельничан у змаганні представляли начальник кінологічного центру поліції Олексій Дяк, кінолог Костянтин Чемерис зі службовою собакою Кайною та провідний фахівець центру Сергій Сівко.

Під час триденного суперництва кінологічні пари змагалися у доланні смуги перешкод, пошуку по сліду, затриманні порушників тощо. Абсолютну першість у пошуку стріляних гільз здобули кінолог з Хмельниччини Костянтин Чемерис разом зі своєю вівчаркою Кайною.

"Наша пара здобула абсолютну першість, — розповідає начальник кінологічного центру Олексій Дяк. — Адже в інших категоріях було по декілька переможців, а у цій Кайна виявилась єдиною собакою, яка знайшла усі три стріляні гільзи. А це дуже важливе вміння собаки при розкритті злочинів, вчинених із застосуванням вогнепальної зброї. Адже саме гільзи є одним із ключових доказів."

Також хмельницький тандем став одним із кращих у категорії "Затримання правопорушника". А у загальному підсумку змагань команда посіла шосте місце.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook