ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В прокуратурі відзвітувалися про ситуацію в області

У прокуратурі області керівники правоохоронних органів намагалися організуватися задля попередження і протидії злочинності та корупції
Depo.
20 серпня 2015 09:12
ФОТО: depo.ua
В прокуратурі відзвітувалися про ситуацію в області
В прокуратурі відзвітувалися про ситуацію в області

Як повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі прокуратури Хмельницької області, участь у заході взяли голова ОДА, голова ОР, прокурор області, керівник УМВС в області та обласний воєнком.


За словами прокурора області Олега Синишина, на Хмельниччині вдалось дещо знизити рівень злочинності на 10 тисяч населення порівняно із загальнодержавним, у тому числі тяжких злочинів, умисних вбивств, умисних тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого, а також вчинених злочинів у стані алкогольного сп'яніння та групою осіб.

Між тим, керівник відомства висловив стурбованість станом розкриття окремих категорій кримінальних правопорушень. Попри те, що у майже половині злочинів встановлено особи, які їх вчинили, нерозкритими залишаються два умисні вбивства, низка розбоїв та шахрайств.

Особливо прокурор області наголосив на значній кількості злочинів проти власності, зокрема, крадіжок, розбоїв, грабежів, незаконного заволодіння транспортними засобами - їх у цьому році зареєстровано понад 5500.

Крім цього, удвічі зросла кількість кримінальних правопорушень, вчинених неповнолітніми, ростом рівня рецидивної злочинності, невтішним станом із розшуку 298 осіб, які ухиляються від органів досудового розслідування або суду, та 112 безвісти зниклих.

"Особливої уваги потребує й робота з викриття корупціонерів", - вважає прокурор.

Незважаючи на те, що до суду цьогоріч направлено 32 обвинувальних акти про вчинення 38 корупційних кримінальних правопорушень, 75 протоколів про вчинення адміністративних корупційних правопорушень, не виявлялись такі злочини серед державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування вищих категорій, працівників митної служби, у банківській системі, агропромисловому комплексі, сфері охорони довкілля, приватизації. Негайної активізації з цього питання потребує діяльність новоствореного управління протидії злочинності у сфері економіки УМВСУ в області.

Більше про роботу правоохоронців - на khm.depo.ua