UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Кожної ночі миша прибирає майстерню 72-річного пенсіонера

Гайки, горішки, болти, шурупи, викрутки і сувої дротів, гризун складає у пластикові контейнери

Кожної ночі миша прибирає майстерню 72-р…

72-річний пенсіонер із Глостера Стівен МакКірс почав помічати, що дрібні і не зовсім предмети в його сарайчику хтось кожної ночі переміщує, розповідає  Depo.Хмельницький з посиланням на сторінку Youtube Very News.

Переміщалися не тільки дрібні гайки, болти і шурупи, але і більш важкі об'єкти, такі як викрутка і сувої дротів. Це повторювалося кожної ночі і чоловік почав сумніватися у власному психічному здоров'ї. Тому й вирішив влаштувати цікаву перевірку.

Горішки і зерно з пластиковго контейнера, який чоловік тримав у сарайчику, він спеціально розсипав по столу упереміш з гайками і болтами. А вранці хазяїн майстерні побачив, що контейнер знову наповнений горішками і дрібними металевими предметами, які він розсипав звечора.

Тоді Стівен і вирішив поставити в сараї камеру відеоспостереження. І яке ж було здивування, коли він побачив цього "полтергейста" на власні очі. Це була звичайнісінька, але дуже хазяйновита та старанна миша.

"Я дав їй ім'я Брекзіт, так як вона немов готує запаси для Брекзіта, Вона перетаскувала навіть ті речі, що були важче її в два рази, як ланцюг від електродрилі та пластикове кріплення для шланга, – розповів Стівен МакКір із Глостера, – Мої діти говорили, що це привид, а сам я не знав, що й думати".

В основному миша приходила прибрати речі після другої ночі і займалася цим близько двох годин. Робила це щоночі і робить дотепер.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook