ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кожне п’яте кримінальне проваждення на Хмельниччині потрапило до суду

Всього ж, звітують прокурори, здійснено процесуальне керівництво у понад 28 тисячах кримінальних проваджень
Depo.
19 жовтня 2015 15:35
ФОТО: depo.ua
Кожне п’яте кримінальне проваждення на Хмельниччині потрапило до суду
Кожне п’яте кримінальне проваждення на Хмельниччині потрапило до суду

У відомстві намагаються працювати ефективно, не зважаючи на процес реформування, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби обласної прокуратури.

“Завдяки належній координації усіх правоохоронних органів регіону викрито 4 злочинних угрупування (у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, грального бізнесу, звідництва для розпусти з метою наживи та шахрайства). Виявлено, розслідувано та скеровано до суду обвинувальні акти у 39 корупційних кримінальних провадженнях, 22 з яких - щодо одержання неправомірної вигоди,” – звітував на нараді прокурор області Олег Синишин.

За вчинення корупційних злочинів уже засуджено 30 осіб, а за правопорушення, пов’язані з корупцією, до адміністративної відповідальності притягнуто 73 посадовці, у тому числі держслужбовці третьої категорії.

Державними обвинувачами області внесено більше 200 апеляцій на незаконні судові рішення у кримінальних провадженнях різних категорій. За касаціями прокурорів судом вищої інстанції скасовано та змінено неправосудні рішення щодо 17 злочинців.

За реагування прокурорів на порушення конституційних прав затриманих і ув’язнених до відповідальності притягнуто понад 300 працівників кримінально-виконавчої служби та органів внутрішніх справ.

 

 

 

 

Більше про правоохоронців та їх роботу читайте на сайті Depo.Хмельницький.