Кожен другий цьогорічний випускник на Хмельниччині "подорожував у світ професій"

Впродовж двох місяців в області більше 60 навчальних закладів вже познайомили школярів зі своїми освітніми послугами

Впродовж жовтня - листопада близько 8 тисяч учнів випускних класів області стали учасниками 22 інтерактивних профорієнтаційних заходів під назвою "Подорож в світ професій", повідомили Depo.Хмельницький в Центрі зайнятості.

Цього року можливістю презентувати свої освітні послуги майбутнім абітурієнтам скористалися 25 професійно-технічних та 40 вищих навчальних закладів Хмельниччини, Тернопільщини, Рівненщини, Одещини та Харківщини.

Під час ярмарків учні могли не лише спілкувалися з представниками професійних навчальних закладів в консультаційних пунктах, але брали участь в "майстер-класах", спробували на смак солодощі, виготовлені руками майбутніх кондитерів, покерували робототехнікою, побачили демонстрації оригінальних колекцій одягу у виконанні майбутніх кравчинь, переглянули профорієнтаційні відеоролики, пройшли комп'ютерне експрес-тестування на визначення професійної спрямованості, отримали консультації фахівців служби зайнятості щодо вибору майбутньої професії та інформацію щодо нової онлайн-платформи для проходження дистанційної профорієнтації "Моя професія: консультаційна мережа".

Не менш цікавими та пізнавальними для школярів були профорієнтаційні ігри. Саме тут вони продемонстрували ровесникам свою винахідливість, артистизм, вміння роботи в команді, власні знання та дізнатися багато нового про світ професій.

Нагадаємо, півтисячі старшокласників Хмельницького відвідали ярмарок професій, що відбувся в листопаді.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький