Кожен 43 житель Хмельниччини хворіє на рак

Проблема ж з забезпеченням хіміопрепаратами просто кричуща
Depo.
31 липня 2016 17:33
ФОТО: depo.ua
Кожен 43 житель Хмельниччини хворіє на рак
Кожен 43 житель Хмельниччини хворіє на рак

На диспансерному обліку у нашій області перебуває майже 30 тисяч осіб, які перенесли онкологічне захворювання, повідомляє Depo.Хмельницький.

"80% від вперше виявлених злоякісних новоутворень діагностуються у людей, старших 55 років," – озвучила ситуацію в краї заступник головного лікаря Хмельницького обласного онкологічного диспансеру Тетяна Закрижевська.

За її словами, за півроку уже зареєстровано 2255 нових випадків онкологічних захворювань.

Разом з тим Тетяна Закрижевська відзначина на черговій обласній протираковій комісії: "Покращилась діагностика онкологічних захворювань. Частка осіб, виявлених на І-ІІ стадії раку, складає 58,3% (проти очікуваних результатів – 55%), що є вищим середнього по Україні (в 2015р. – 52,9%)."

На лікування онкохворих в медзакладах краю з держбюджету надійшло майже 2,5 мільйони гривень на медпрепарати. Для лікування онкохворих дітей – на 876 тис. грн. (при річній потребі в хіміопрепаратах на суму близько 60 млн. грн.).

Кожен 43 житель Хмельниччини хворіє на рак - фото 1

Рівень смертності від онкологічних захворювань в І півріччі поточного року становить 84,0 на 100 тис. населення, аналогічні показники минулих років на рівні 85 на 100 тис. нас.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та