Кожен 40-ий житель Хмельниччини має онкозахворювання

В області на диспансерному обліку перебувають майже 32 тисячі пацієнтів

Онкологічні захворювання визначають рівень здоров'я нації, оскільки рак є однією з основних причин смертності та інвалідизації населення, зокрема працездатного віку. І захворюваність на злоякісні новоутворення з року в рік зростає, повідомляє depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ОДА.

За словами начальника відділу моніторингу та розвитку охорони здоров'я ДОЗ ОДА Лілі Демчук, в області на диспансерному обліку перебувають майже 32 тис. пацієнтів, які перенесли онкологічне захворювання. Так, кожен 40 житель області хворіє на рак. За 6 місяців поточного року зареєстровано 2243 нових випадків онкологічних захворювань.

Покращення можливостей діагностичних служб закладів охорони здоров'я, підвищення рівня поінформованості населення щодо симптомів раку є одним з факторів, що призводить до своєчасного виявлення злоякісних новоутворень і, відповідно, їх реєстрації та зростання онкозахворюваностіі смертності від раку.

Саме на активізацію та налагодження роботи з виявлення раку та діагностики на ранніх стадіях спрямована сімейна медицина.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький