Коуч ФК "Поділля": "Енергія" нас просто зім'яла"

Хмельницькі футболісти не змогли здобути жодного очка на виїзді у дебютному сезоні в професійному футболі

Коуч ФК "Поділля": "Енергія" нас просто…

З рахунком 2:4 подоляни поступились у гостях "Енергії" з Нової Каховки, інформує Depo.Хмельницький.

Відтак, хмельничани через поразку знову опинились у зоні вильоту. Отож, доводити свою профпридатність проскурівський клуб муситиме у останній грі чемпіонату. Звісно, господарів, а "Поділля" гратиме на домашній арені, влаштує лише перемога

А, власне, на початку звітного матчу знову далась взнаки стара хвороба гостей. Позаяк вже на 14-ій хвилині зустрічі хмельничани через невимушену помилку у захисті пропустили гол від Тараса Ковальчука, який з-за меж штрафного майданчика перекинув всю захисну лінію гостей разом з голкіпером.

А подвоїли перевагу "енергетики" вже на 37-ій хвилині. Відзначився найнебезпечніший гравець господарів - Роман Бочак.

Щоправда, подоляни ще до переви встигли відквитати один гол. Після подачі Олександра Музичука помилився захисник команди із Нової Каховки - Олександр Качов, зрізавши м'яч у власні ворота.

Однак на подальші звершення "гол у роздягальню" налаштував господарів, а не його авторів. Адже на 63-ій хвилині після серїі небезпечних атак від "енергетиків" дубль зробив Роман Бочак. А через три хвилини він втретє розписався у воротах "Поділля", довівши рахунок до непристойного.

До честі, хмельничан на першій доданій до основного часу зустрічі хвилині Владислав Гресь замкнув простріл Олександра Музичука та скоротив гольовий розрив.

Утім, це був лише епізод, адже перевага господарів була тотальною.

Власне, це після гри визнав і головний тренер хмельничан Аркадій Баталов, резюмувавши, що суперник повністю переграв "Поділля". А провину за поразку коуч взяв на себе, позаяк вирішив не змінювати склад після феєричної перемоги над одеською "Реал-Фармою".

За його словами, це і зіграло злий жарт з хмельницькою командою, оскільки деякі футболісти не змогли відійти після останньої гри.

Відтак, у "двобої за життя", що відбудеться 2 червня, з маріупольським "Іллічивцем-2", який вже вирішив всі свої завдання на сезон та перебуває трохи вище у турнірній таблиці, хмельничани не матимуть права на помилку. Але з підтримкою рідних трибун для "Поділля" невирішуваних завдань не існує, і остання домашня гра це довела.

Нагадаємо, на власному майданчику біло-сині у попередньому турі розгромно перемогли лідера.