Хмельницьку інфекційну лікарню підготували до прийому хворих із коронавірусом
Голова ОДА Габінет проінспектував медзаклад і залишився задоволений побаченим
- Хмельницький
-
26 лютого 2020 09:38

Голова Хмельницької ОДА проінспектував готовність Хмельницької інфекційної лікарні до прийому хворих на коронавірус, передає Depo.Хмельницький за інформацією ОДА.
Під час інспекції медзакладу, що визначений базовим для надання медичної допомоги на випадок поширення коронавірусу COVID-19 в регіоні, головний лікар інфекційної лікарні Оксана Піддубна продемонструвала відпрацьований механізм роботи з пацієнтами, хворими на важкі вірусні інфекції та запевнила у готовності ввіреного їй закладу до прийняття пацієнтів, в разі їх виявлення.
"Головне, щоб в разі появи інфікованих на коронавірус COVID-19 правильно спрацювали медичні працівники на етапі виявлення і транспортування хворих, а вони до таких ситуацій готові. В області медперсонал всіх рівнів надання медичної допомоги провів відповідні теоретичні і практичні тренування", – сказала головний лікар.
Нагадаємо, Хмельницька інфекційна лікарня визначена як базова для лікування найбільш небезпечних інфекцій. Заклад має 16 спеціальних боксів з окремими входами з вулиці та медичним обладнанням. Хмельницька інфекційна лікарня готова приймати хворих на коронавірус та лабораторно його визначати. У медзакладі є шість спецкомплектів одягу: комбінезони, респіратори та окуляри єврозразка, які хмельницьким інфекціоністам подарували закордонні колеги.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 14:28На Хмельниччині горіло більше як 4 тисячі квадратних кілометрів екосистем (ФОТО) ФОТО
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 18:11Дезодоранти та антиперспіранти: як вибрати та правильно використовувати Актуально
- 14:25У Хмельницькому в академії ДПСУ знайшли тіло 20-річного курсанта
- 20:51Болгарія не продаватиме реактори для Хмельницької АЕС
- 10:49На Хмельниччині скоротять тривалість комендантської години у Великодню ніч
- 10:59Трагедія на Хмельниччині: 18-річний мотоцикліст на смерть збив 11-річного хлопчика
- 13:01Міжрегіональну схему переправлення чоловіків через державний кордон викрили на Хмельниччині ФОТО
- 09:40На Хмельниччині вночі ППО збила 4 дрони
- 12:40На Хмельниччині п'яна жінка забула в гостях свою 4-місячну дитину
- 10:23На Хмельниччині затримали двох агентів РФ, що планували підірвати автівки вісьмох депутатів ФОТО
- 17:35Сервіс "Електронної черги" - оформлення біометричних паспортних документів у зручний час
- 10:45Ракетний обстріл Хмельниччини: Що відомо
- 10:35 ЗСУ збили вночі над Україною 13 з 23 ракет та 40 з 109 БПЛА
- 16:38Зеленський вручив орден "Золота Зірка" наймолодшому Герою України
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 20:39Розповсюджували метадон у двох областях: Судитимуть організаторів наркокартелю з щомісячним прибутком у 5 млн грн ФОТО
- 12:18Про підозру повідомлено трьом особам, що вимагали у жителя Хмельниччини 200 тисяч доларів ФОТО