Коробки з частинами людських тіл знайшла кам'янчанка

Кілька таких ящиків з "розфасованими" рештками стояли біля міського моргу
Depo.
19 липня 2016 19:41
ФОТО: depo.ua
Коробки з частинами людських тіл знайшла кам
Коробки з частинами людських тіл знайшла кам'янчанка

В Кам’янці-Подільському біля дверей міського моргу вже декілька днів лежать коробки із людськими частинами тіла, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Вечірній Кам'янець".

Знахідку випадково побачила кам’янчанка, яка прийшла забирати тіло своєї покійної матері із моргу. Жінка почула сильний трупний запах збоку коробок, підійшовши ближче побачила жахливу картину. У коробках лежали людські частини тіла, які мали неприємний запах.

Головний лікар міської лікарні №1 Ігор Войтенко спокійнісінько прокоментував подію: "Дані коробки із частинами людського тіла перебувають там відповідно до правил, норм та наказу про порядок утилізації біологічних відходів - кінцівки в пакетах засипані хлоркою та підготовлені до утилізації. Це кінцівки хворих, після ампутації."

Коробки з частинами людських тіл знайшла кам'янчанка - фото 1

Скільки часу там пролежали частини людського тіла невідомо, оскільки, Ігор Іванович не уточнив, але пообіцяв, що вже завтра їх вивезуть.

Разом з тим, головлікар нарікає на доволі серйозну ситуацію з моргом, яка потребує негайного вирішення.

Певні надії посадовець покладає на об’єднання міського та районного моргів, що невдовзі планується. Бо ж спеціальних холодильників для збереженні тіл у міськлікарні немає та й саме приміщення в жалюгідному стані.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та