ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Корнійчук створив "Службу місцевих доріг" Хмельниччини

Відтепер дорогами місцевого значення в області опікуватиметься новостворене держпідприємство

Depo.
7 грудня 2017 10:04
ФОТО: depo.ua

На Хмельниччині з'явилося державне підприємство "Служба місцевих автодоріг", передає Depo.Хмельницький. Відповідне розпорядження голови ОДА Олександра Корнійчука опубліковане на сайті ОДА від 4 грудня.

Основною метою діяльності Служби місцевих автодоріг є здійснення функцій замовника та технічного нагляду (при потребі з економічним супроводом) з будівництва, реконструкції, ремонтів і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

В обов'язки новоствореного підприємства входить: розробка перспективних планів розвитку дорожнього господарства регіону; здійснення моніторингу за дотриманням правил користування автомобільними дорогами, введення обліку автомобільних доріг, інтенсивності руху транспортних засобів на них згідно з нормативними документами.

Директором Служби місцевих автодоріг призначено Сергія Матуса, який до цього працював начальником відділу організації та безпеки дорожнього руху Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року дороги місцевого значення змінять балансоутримувача. Замість Укравтодору ними будуть опікуватися облдержадміністрації.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький