ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Користувачів "ВКонтакте" змусять надавати паспортні дані

Захисники авторських прав в інтернеті запропонували завантажувати контент в "ВКонтакте" за паспортом
Depo.
18 лютого 2016 14:33
ФОТО: depo.ua
Користувачів "ВКонтакте" змусять надавати паспортні дані
Користувачів "ВКонтакте" змусять надавати паспортні дані

Асоціація по захисту авторських прав в інтернеті виступила з ініціативою зобов'язати користувачів ВКонтакте (ВК) пред'являти паспортні дані для отримання можливості завантажувати контент в цю соціальну мережу, передає Depo.Хмельницький з посиланням на RNS.

Суть ініціативи викладена в повідомленні на сайті Асоціації.

"Сайт повинен при завантаженні файлів або вимагати від користувача документи, що підтверджують його право завантажувати контент, або, якщо юзери гарантують законність розміщення контенту і вважають себе правовласниками, поширити на них вимоги адміністрації ВК до правовласників, тим самим поставивши їх у рівні умови", — заявляє Асоціація.

Якщо адміністрація бажає зберегти приватність даних своїх користувачів, зазначає Асоціація, то угода з невстановленою особою не може забезпечити адміністрації ВК статус інформаційного посередника.

"Ми хочемо, щоб суд зобов'язав адміністрацію ВК обмежувати повторне розміщення контенту самостійно, без додаткового направлення претензій правовласниками", — йдеться в повідомленні Асоціації.

У прес-службі ВКонтакте відмовилися від коментарів, пославшись на те, що в рамках судового розгляду з АЗАПИ рішення поки немає.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький