ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Корабель міста атомників захищає морські кордони Батьківщини

Судну та морським "нетішинцям" регулярно допомагають благодійники
Depo.
23 жовтня 2015 11:49
ФОТО: depo.ua
Корабель міста атомників захищає морські кордони Батьківщини
Корабель міста атомників захищає морські кордони Батьківщини

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на інформаційний портал Перспектива, вчергове благодійну шефську допомогу вручили представникам військової частини з Очакова, до складу якої входить водолазне морське судно "U-700" "Нетішин".

У Нетішинській міській раді бійцям передали оргтехніку, закуплену за благодійні кошти підприємств, організацій та небайдужих містян. Усього на суму майже 17 тисяч гривень.

У зв’язку з військовою агресією проти України, не тільки суша, а й морський простір потребують особливої пильності. Відтак, сучасна техніка вкрай потрібна і важлива.

Раніше для "Нетішина" інші активісти передали спеціальний приймач та багатофункціональний дисплей. Це система, яка в судноплавстві служить для автоматичної ідентифікації судна, його габаритів, курсу, тощо. АІС підвищує рівень безпеки мореплавства та ефективність руху.

Команда водолазного морського судна 1973 року випуску продовжує демонструватип відмінну професійну підготовку під час виконання навчально-бойових завдань.Судно призначене для забезпечення підводно-технічних та суднопідйомних робіт на глибинах до 60 м, а також робіт із обслуговування дна акваторій і в рятувальних операціях.

Більше про допомогу військовим з Хмельниччини читайте на  khm.depo.ua.