ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Копійка до копійки: Подружжя Герег "вкладається" в землі

За останні три роки їм вдалося сконцентрувати понад 100 тис. га в п'яти регіонах України

Depo.
13 березня 2018 15:45
ФОТО: depo.ua

За останні 2 роки народний депутат Олександр Герега та його дружина Галина інвестували в аграрний бізнес 150 млн доларів, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Економічну правду".

"Земельний банк аграрного напрямку ми теж наростили лише за два роки до 110 тис. га землі", - каже генеральний директор ТОВ "Епіцентр К" Петро Михайлишин.

За його ж словами, у 2016 році купили 80% частки компанії "Вінницька аграрно-промислова група", яка, крім землі, має чотири елеватори загальною потужністю 230 тис. тонн одночасного зберігання зерна.

"Це було перше велике придбання агроактивів, і вже після цього ми рухалися далі саме таким шляхом. Після придбання ми почали технічне оновлення, поліпшувати технології вирощування сільгоспкультур тощо", - заявляє гендиректор.

"Потім відбулася купівля агроактивів компаній "Glencore" та "Оболонь Агро". На сьогодні ми сформували три виробничі кластери: "Західний", "Вінницький" та "Центральний" із земельним банком у Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Київській і Черкаській областях", - додав Михайлишин.

Сім'я Герег почала будувати свою аграрну імперію ще в 2015 році. За останні три роки їм вдалося сконцентрувати понад 100 тис. га в п'яти регіонах України.

"Епіцентр" продовжує шукати нові напрями для інвестицій.

Олександр і Галина Гереги входять в топ-10 рейтингу найбагатших українців, складеного журналом "Новое время" і інвестиційною компанією Dragon Capital в жовтні 2017 року. Їх статки оцінюються в 688 млн доларів.

Олександр Герега є позафракційним депутатом парламенту, лідером політсили "За конкретні справи" на Хмельниччині. Галина Герега у 2011-2014 роках була секретарем Київради.

А торік Олександр Герега отримав орден від Порошенка.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook