Копи здали кров для постраждалої в ДТП на Бандери у Хмельницькому дівчини
Дівчина, яку у Хмельницькому збила автівка на пішохідному переході, перебуває у важкому стані в реанімації
- Хмельницький
-
28 жовтня 2021 12:51
У Хмельницькому слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту СУ ГУНП здали кров для 19-річної потерпілої у ДТП, за життя якої борються медики.
Про це інформує СК ГУНП, передає Depo.Хмельницький.
ДТП сталася 26 жовтня ввечері по вулиці Степана Бандери в обласному центрі. 35-річний місцевий житель, керуючи автомобілем "Фольксваген", здійснив наїзд на 19-річну дівчину, яка перетинала дорогу по "зебрі".
У результаті ДТП потерпіла із численними переломами та політравмою у важкому стані була госпіталізована до реанімаційного відділення міської лікарні. За її життя борються медики.
За словами начальника відділу розслідування злочинів у сфері транспорту СУ ГУНП Володимира Мельничука, слідчі під час спілкування з лікарями дізналися, що потерпіла потребує донорської крові та вирішили допомогти.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:50Біометричні паспорти: надійний захист та зручна сучасність
- 10:5820-річний агент РФ шпигував за військовими аеродромами: Його затримали на Хмельниччині ФОТО
- 12:32У Хмельницькому на пішохідному переході збили жінку - вона померла ФОТО
- 09:09Вночі росіяни били по Хмельниччині, - ОВА
- 14:39 Після чергової атаки рф дві АЕС знизили виробництво електроенергії
- 23:50 Україна вимагає терміново скликати Раду МАГАТЕ через російські удари по підстанціях двох АЕС
- 21:40Обʼєднання заради створення нових ініціатив: У Хмельницькому відбувся III Волонтерський сніданок ФОТО
- 14:29Вийшов тизер другого фільму проєкту ЕТОС про елітні спецпідрозділи Сил оборони України, присвячений першому загону 8-го полку ССО
- 10:10Троє зрадників з Запоріжжя коригували ракетні удари по 7 областях ФОТО
- 09:00Фірма нардепа Лабазюка виграла у Шепетівці тендери з переплатою у понад 6 мільйонів, — активісти вимагають розслідування
- 21:53Зимова підтримка: хто може розраховувати на грошову допомогу від держави
- 12:09У Хмельницькому частково не їздять тролейбуси через нестачу напруги
- 12:56В Хмельницькому п'яний водій збив двох дітей на "зебрі"
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 21:45Ексочільниця МСЕК з Хмельниччини, чиє збагачення стало резонансною справою, отримала часткову свободу пересування
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 12:5714 років за ґратами проведе житель Хмельниччини, який системно ґвалтував двох своїх доньок
- 10:36Судитимуть священника з Хмельниччини, що до смерті забив чоловіка на території монастиря
- 08:44На Хмельниччині вночі працювала ППО. В області введено графіки погодинних відключень
Сектор

