Копи Тернопільщини взялися перевіряти факти загибелі тварин

Останнім часом небайдужі краяни в мережі інтернет викладають фото та інформацію про виявлення мертвих птахів, тварин на сільськогосподарських угіддях краю

Правоохоронці перевіряють інформацію щодо порушення правил обробітку угідь, передає Depo.Тернопіль за інформацією ВК ГУНП області.

"Останнім часом небайдужі краяни в мережі інтернет викладають фото та інформацію про виявлення мертвих птахів, тварин на сільськогосподарських угіддях краю, - кажуть копи. - Дані факти перевіряють правоохоронці разом з громадською організацією протидії корупції та моніторингу екології "Скеля".

Як розповів заступник начальника Збаразького відділення поліції Володимир Гарасимів, до співробітників поліції надійшло повідомлення від громадських активістів про те, що місцеві фермери обробляють поля від гризунів і розкидають отруєну суміш з домішками зерна, яка  може спричинити загибель  тварин. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група.

Разом із спеціалістами правоохоронці відібрали зразки суміші та направили на дослідження до держспоживслужби. Лише після остаточних результатів експертизи можна буде стверджувати чи могла суміш містити заборонені речовини, які спричинили загибель тварин.

Правоохоронці внесли відомості за даним фактом в Журнал єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події й проводять перевірку.

За словами директора ГО "Протидія корупції та моніторинг екології "Скеля" Андрія Об’єщика,  такі випадки на території Тернопільщини непоодинокі.

Поліцейські і надалі разом з громадськими активістами реагуватимуть на подібні факти, а несумлінних власників, орендарів земельних угідь, які порушують правила обробітку ґрунту і розкидають на полях протруєне зерно, притягуватимуть до відповідальності.

Нагадаємо, туші мертвих свиней, нутрощі тварин, роги та шкури великої рогатої худоби валяються під відкритим небом при в'їзді до селища Скала-Подільська на Борщівщині. Люди розповідають про страшенний сморід на околицях імпровізованого "звалища"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #поліція