Копи нагадали хмельницьким школярам Правила дорожнього руху (ФОТО)

Перед початком навчального року патрульні нагадали діткам та їхнім батькам про поведінку на дорогах

Перед початком навчального року патрульні нагадали діткам та їхнім батькам про важливість дотримання Правил дорожнього руху, передає Depo.Хмельницький за інформацією СК ГУНП області.

У самому центрі міста патрульні провели освітню акцію для дітей та їхніх батьків, під час якої разом повторювали правила поведінки на дорозі.

"З початком навчального року різко збільшується кількість дітей на дорогах. Вони самі ходять у школу та на різні секції, - говорить інстпектор зі зв'язків з громадськістю Анна Стрембіцька. - Тому ми вирішили провести таку акцію і разом нагадати Правила дорожнього руху."

Під час невимушеного спілкування дітки з радістю відповідали на запитання поліцейських про те, як потрібно поводитись на дорозі, а в якості бонусів за правильні відповіді мали змогу посидіти за кермом поліцейського авто і звернутися до містян через гучномовець, поміряти бронежилет та інші поліцейські гаджети.

Не менше від дітей тішилися такому спілкуванню і батьки. Вони одноголосно погоджуються, що дітям про поведінку на дорозі потрібно нагадувати постійно.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький