Копи Хмельниччини вчилися у європейців протидіяти домашньому насильству

Поліцейські пройшли тренінг Консультативної місії Європейського Союзу

Хмельницькі поліцейські пройшли тренінг Консультативної місії Європейського Союзу з протидії та запобіганню домашньому насильству, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією СК ГУНП в області.

В обласному центрі представники Консультативної місії Європейського Союзу проводили для працівників превенції та слідчих тренінг із запобігання та протидії домашньому насильству. Впродовж трьох днів 17 копів розглянули як теоретичні, так і практичні аспекти цієї проблеми, тонкощі застосування законодавчої бази, збирання доказів тощо.

"Ми мали можливість порівняти наш досвід з протидії домашньому насильству із досвідом колег з-за кордону, - зазначає старший інспектор управління превентивної діяльності ГУНП в Хмельницькій області Інна Кметь. - Взяли чимало корисного, що застосовуватимемо у нашій безпосередній роботі."

Тренери відзначають високу зацікавленість поліцейських у матеріалі тренінгу і активну участь в практичних заняттях:

"Мені дуже сподобалась аудиторія, - говорить тренер КМЄС з прав людини та гендерних питань Сарі Раутарінта. - Усі активні, ставлять безліч запитань. Перед цими молодими спеціалістами стоїть чимало викликів, але я вірю, що з таким настроєм вони досягнуть успіхів у боротьбі з домашнім насильством."

По закінченню тренінгу усі його учасники отримали сертифікати про проходження тренінгу Консультативної місії Європейського Союзу на тему: "Запобігання та протидія домашньому насильству".

Нагадаємо, днями Консультативна місія Європейського Союзу (EUAM) провела триденний тренінг, спрямований на поліпшення співпраці між Нацполіцією України, Держприкордонслужбою та ДФС України щодо транскордонної безпеки та злочинності.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #поліція