Копи Хмельниччини отримали нові автозаки

Автомобілі призначені для перевезення затриманих і взятих під варту осіб до місць призначення, зокрема, до судових установ для участі в судових засіданнях та місць проведення слідчих дій тощо

Автопарк поліції Хмельниччини поповнився новими автомобілями для конвойної служби, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією СК ГУНП області.

Декілька місяців тому за сприяння Нацполіції та МВС конвойна служба поліції Хмельницької області отримала новий автомобіль Fiat Doblo, а сьогодні - ще два сучасні автозаки Ford Transit.

Машини призначені для перевезення затриманих і взятих під варту осіб до місць призначення, зокрема, до судових установ для участі в судових засіданнях та місць проведення слідчих дій тощо. Автозаки Ford Transit максимально пристосовані до особливостей виконання завдань з конвоювання. Зокрема, вони обладнані сучасними противтечними засобами: камерами спостереження як всередині, так і зовні автомобіля, які виведені на панель водія, що дає йому змогу повністю контролювати ситуацію. Також у них встановлені покращені ґрати, сигналізація, система вентиляції та кондиціонування.

Начальник ГУНП в Хмельницькій області Василь Віконський вручив працівникам конвойної служби ключі від зазначених автомобілів і наголосив на тому, що працівники поліції зобов’язані забезпечити на 100% дотримання прав громадян, в тому числі і затриманих.

Нагадаємо, минулої осені поліція охорони Хмельниччини отримала 10 нових Volksvagen Polo.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook