Копи Хмельниччини видворили з України кримінального злодія на прізвисько "Тахір" (ФОТО)

31-річний чоловік вчинив низку тяжких та особливо тяжких злочинів, в тому числі - умисне вбивство із корисливих мотивів в складі злочинної групи

Копи Хмельниччини видворили з України кр…

Працівники кримінальної поліції ГУНП в Хмельницькій області спільно з представниками обласного управління державної міграційної служби видворили за межі України небезпечного кримінального злодія з Молдови на прізвисько "Тахір", повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією СК ГУНП області.

31-річний чоловік є громадянином сусідньої держави. У 2007 році він вчинив на території України низку тяжких та особливо тяжких злочинів, в тому числі - умисне вбивство із корисливих мотивів в складі злочинної групи. Зловмисника засудили до позбавлення волі, але, як стало відомо правоохоронцям, під час відбування покарання у виправній установі Хмельницької області на шлях виправлення він не став. Натомість навіть планував після звільнення з місць позбавлення волі продовжити свою злочинну діяльність на території України.

"Громадянин Молдови звільнявся з державної установи "Шепетівська виправна колонія (№98)". У 2007 році Апеляційним судом Хмельницької області даного іноземця було засуджено до покарання у вигляді позбавлення волі строком на 14 років за вчинення злочинів, передбачених ч.2 ст.115 КК України, ч.4 ст.187 КК України та ч.4 ст.289 КК України," - уточняють в управлінні ДМС України в Хмельницькій області.

У зв'язку з цим правоохоронні органи прийняли рішення про примусове повернення чоловіка до країни його походження. Крім того, згідно рішення УДМС в Хмельницькій області стосовно видвореного кримінальника застосовано заборону подальшого в'їзду в Україну строком на 3 роки.

Нагадаємо, наприкінці року правоохоронці видворили за межі країни кримінального авторитета на прізвисько "Арчі".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook