ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

На Адріатиці закинутий концтабір перетворять на готель класу "люкс"

70 років це місце було занедбаним, ну а незабаром воно заповниться туристами
Depo.
15 лютого 2016 10:10
ФОТО: depo.ua
На Адріатиці закинутий концтабір перетворять на готель класу "люкс"
На Адріатиці закинутий концтабір перетворять на готель класу "люкс"

На одному з островів Адріатичного моря знаходиться форт, який під час Другої світової війни використовувався фашистами в якості концтабору, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на укроп.

Колишній концтабір переобладнають  в готель класу "люкс".

Концтабір перетворять на готель класу "люкс" - фото 1

Уряд Чорногорії схвалив проект, запропонований швейцарською компанією Orascom Development Holding AG. Він передбачає здійснення реконструкції на острові Мамула (Чорногорія) колишнього концтабору в курорт класу "люкс".

Концтабір перетворять на готель класу "люкс" - фото 2

Форт був побудований в 1853 році, острів перебував під владою Австро-угорської імперії. А в період Другої світової війни він був перетворений фашистами Беніто Муссоліні як концентраційний табір. Починаючи з травня 1942-го, на острові Мамула ув'язнених катували і морили голодом.

Концтабір перетворять на готель класу "люкс" - фото 3

Запропонований план передбачає переобладнання форту в готель з житловими апартаментами, критим рестораном і кафе на круглій терасі. Колишній концтабір займає 90 відсотків острова, але навколо нього ще достатньо місця для розташування причалів для яхт і катерів, а також будівництва Центру для заняття водними видами спорту.

Концтабір перетворять на готель класу "люкс" - фото 4

Реакція обурених родичів, загиблих в цьому концтаборі людей, не змусила себе довго чекати. Однак їх гнівні висловлювання не вплинули на рішення про скасування будівництва готелю. Уряд Чорногорії виправдовується, що курорт стане відчутним джерелом поповнення скарбниці держави та сприятиме розвитку туризму, т. к. колишній концтабір знаходиться в дуже мальовничому місці.

Концтабір перетворять на готель класу "люкс" - фото 5

Варто зауважити, що при зведенні готелю, розробники планують зберегти зовнішній вигляд форту, залишивши написи 75-річної давності, як нагадування про жахливе минуле цього місця.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький