ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Конкретний" депутат з Хмельниччини "погорів" на чорному піарі

Діючий депутат Нетішинської міськради "прославився" під час виборів в ОТГ

Depo.
27 вересня 2018 14:46
ФОТО: depo.ua

Білогірський районний суд визнав винним діючого депутата Нетішинської міської ради від партії "За конкретні справи" Геннадія Вагнера у вчиненні адмінравопорушення за ч.2 ст.212-13 КУпАП, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

За вироком, він заплатить 85 гривень за розповсюдження чорного піару на виборах.

У суді з'ясовано, що вночі 27 квітня цього року Генаддій Вагнер розповсюджував під час виборчого процесу друковані матеріали передвиборної агітації у селах Юрівка і Гулівці та смт Білогір'я щодо кандидата на посаду Білогірського селищного голови Василя Мельника, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

Мав чорний піар й інформацію антиагітаційного характеру стосовно депутата облради від Аграрної партії та керівників ТОВ НВА "Перлина Поділля".

На слухання справи Геннадій Вагнер не прийшов, хоч і був належним чином повідомлений.

У підсумку головою Білогірської селищної ради таки став Василь Мельник.

Нагадаємо, групою осіб, яку піймали в ніч перед "тихою" суботою на гарячому, керував депутат Нетішинської міської ради, голова депутатської фракції та керівник міського партійного осередку "За конкретні справи", яку очолює нардеп Олександр Герега.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook