ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Шахрайка ошукала родичів Героя Небесної Сотні з Хмельниччини

Шахрайка-підприємець нажилась на горі не однієї родини героїв Майдану з Хмельниччини
Depo.
17 серпня 2015 14:53
ФОТО: depo.ua
Шахрайка ошукала родичів Героя Небесної Сотні з Хмельниччини
Шахрайка ошукала родичів Героя Небесної Сотні з Хмельниччини

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на сайт Шепетівки, мало знайдеться людей у Шепетівці, які не знають про Героя України Дзявульського Миколу Степановича. 20 лютого 2014 року він поклав своє життя заради світлого майбутнього України. На жаль не всі цінують цю жертву, є люди, які готові наживатися на горі близьких Героя Небесної Сотні.

Так приватний підприємець на одній із зустрічей родичів загиблих на Майдані, пообіцяла їм безкоштовно виготовити пам'ятники. Проте згодом передумала і сказала, що може зробити знижку у 15%. Тим не менш, багато людей погодилось.  Донька героя Оксана Саліванчук (Дзявульська) розповідає: "Повірте, не через знижки ми робили замовлення саме в неї, просто вирішили, раз вона вийшла на нас, значить розуміє, що пам'ятники для Героїв будуть особливі, і що вона зуміє достойно впоратись з цими замовленнями.А насправді виявилась шахрайкою, яка заробляє на нашому горі..."

Меморіал коштує 118 тисяч гривень. Родина загиблого заплатила завдаток у розмірі 69 800 гривень ще півтора роки назад. Підприємець Наталія Гальченко довго годувала обіцянками. Нарешті 19 червня вона таки привезла памятник, але він був просто в жахливому стані: побитий, в тріщинах, флокштоки абсолютно різні.

Родичі Героя захотіли, щоб все зробили як слід або повернули кошти. Натомість шахрайка просто перестала виходити на зв'язок. Оксана Саліванчук коментує: "Договору не підписували, вона уникала цього, обіцяла, що наступного разу коли приїде, обов'язково підпишемо, потім казала що в електронному вигляді це зробимо, потім в неї належної техніки не виявилось... Ледь вдалось взяти в неї чек про сплачену суму. Маємо ще кошторис і розписку, що в разі не виконання належним чином і недотримання терміну робіт вона зобов'язується повернути кошти. Кошти не повернула, на дзвінки не відповідає і взагалі зникла."

Обдурених, таких як сім'я Дзявульских, ще є 8 родин загиблих на Майдані, а також родина загиблого на сході України Ігоря Ляшенка.

Наталія Гальченко , судячи з всього вже давно не вмикала свій телефон, голос автовідповідача повідомив, що скринька вже забита вщент і він більше не прийматиме повідомлень, тож додзвонитись до шахрайки не довелось...

До речі, зі слів постраждалих, підприємниця також являється помічником народного депутата Мусія Олега Степановича.

Про життя родин загиблих Героїв читайте на Depo.Хмельницький.