Комп'ютерні таланти Хмельниччини долучилися до "створення нового світу"

Відбувся регіональний етап Міжнародного чемпіонату "Золотий Байт-2018"

В обласному центрі відбувся регіональний етап Міжнародного чемпіонату комп'ютерних талантів "Золотий Байт-2018", передає Depo.Хмельницький.

Цей Чемпіонат проводиться вже вдесяте. Число "десять" цьогоріч стало для нього символічним: у Чемпіонаті беруть участь 10 тисяч учасників з 10 країн.

"В епоху, коли інформаційним технологіям надається дедалі вагоміше місце у розвитку суспільства, оволодіння навиками програмування є тим козирем, який молоді і досвідчені люди можуть використовувати задля підвищення своєї конкурентоспроможності на ринку праці чи започаткування власної справи," - кажуть в місцевій комп'ютерній Академії "ШАГ", де й проводився турнір.

Тема конкурсних робіт - Create the new world ("Cтвори новий світ"), а призовий фонд складає 500 тисяч гривень.

На цьогорічний конкурс свої роботи представили до 50 хмельничан. Формат заходу передбачає індивідуальну та командну участь. Були номінації як для дорослих, так і для дітей. Всі роботи ретельно оцінювало компетентне журі. У п'яти номінаціях наші земляки отримали призові місця: Startup Сhallenge; Character Design; Short Movie; Game Design; Junior Сompetition.

Серед переможців - четверо дорослих та шестеро дітей. За свої досягнення вони отримали дипломи від оргкомітету, які стали для них "перепустками" до наступного - фінального - етапу.

За місяць у столиці відбудеться Міжнародний фінал, у якому змагатимуться призери регіональних відборів з 14 міст України та конкурсанти з інших країн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький