ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Команда Хмельницького стала найкращим піар-офісом України серед бібліотекарів

Бібліотекарі не збираються зупинятися на досягнутому, а планують і надалі розширювати свою діяльність, ділитися досвідом з колегами
Depo.
7 липня 2015 10:57
ФОТО: depo.ua
Команда Хмельницького стала найкращим піар-офісом України серед бібліотекарів
Команда Хмельницького стала найкращим піар-офісом України серед бібліотекарів

З 95 кандидатів лише 5 піар-офісів вибороли право отримати технічну підтримку від програми "Бібліоміст" і підтримку для здійснення зв'язків з медіа від відомих українських журналістів та медіа-експертів Людмили Гуменюк та Михайлини Скорик, повідомляє Хмельницький.depo.ua  із посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради.

Хмельницький піар-офіс об'єднав різні бібліотеки: від обласної до сільської в радіусі 100 км від обласного центру.

Майже два місяці бібліотекарі працювали над реалізацією розроблених медіа-планів, після чого й визначився найкращий піар-офіс сучасних бібліотек України.

За результатами Всеукраїнського конкурсу "Регіональні піар-офіси сучасних бібліотек" команда Хмельницького стала найкращим піар-офісом України. Оголошення результатів відбулося в Києві під час підсумкового семінару для обміну досвідом.

Керівник Хмельницького піар-офісу сучасних бібліотек, директор Хмельницької міської ЦБС Тамара Козицька розповіла: "Три весняних конкурсних місяці проекту бібліотеки-учасниці працювали над розробленим медіа планом.
Лише спільними зусиллями та злагодженою працею ми вибороли перемогу у сильних суперників, адже Закарпаття та Чернігівшина, які посіли 2 і 3 місце, вражали своєю креативністю та здобутками".

Озброєні новими знаннями, окрилені перемогою, бібліотекарі не збираються зупинятися на досягнутому, а планують і надалі розширювати свою діяльність, ділитися досвідом з колегами.

Більше новин про культурні здобутки хмельниччини читайте на khm.depo.ua