Київське та Полтавське підприємства оштрафували на Хмельниччині

Антимонопольний комітет оштрафував підприємства за спотворення результатів торгів

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ІП "АІС-Полтава" (м. Полтава) та ТОВ "Радіал-Україна" (м. Київ) загалом на 908 тис. грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді неподання інформації у встановлені строки, повідомляє Depo.Хмельницький.

Як розповідають в прес-службі відомства, за результатами моніторингу публічних закупівель у 2016-2017 роках було встановлено, що обидва підприємства спільно брали участь в 342 закупівлях на всій території України.

Відділення розпочало розгляд двох справ відносно цих суб'єктів господарювання за ознаками антиконкурентних узгоджених дій у вигляді спотворення результатів торгів на території Хмельницької та Чернівецької областей.

У ході виконання доручення та розгляду справ Відділення направило 11 вимог суб'єктам господарювання. Проте у наданні інформації, яка вимагалася, ІП "АІС-Полтава" та ТОВ "Радіал-Україна" відмовили.

Неподання інформації позбавляє Відділення можливості провести повний аналіз наявності (відсутності) ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях ІП "АІС-Полтава" та ТОВ "Радіал-Україна" під час участі у процедурах закупівлі за державні кошти автомобільної техніки протягом 2016-2017 років.

Нагадаємо, антимонопольники запідозрили Хмельницьку міськраду в антиконкурентних діях.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook