Китайці готові "вкластися" в економіку Хмельниччини

Найбільше КНР цікавлять інвестиції в машинобудування та верстатообладнання
Depo.
9 вересня 2016 20:31
ФОТО: depo.ua
Китайці готові "вкластися" в економіку Хмельниччини
Китайці готові "вкластися" в економіку Хмельниччини

КНР готова інвестувати в економіку Хмельниччини, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на офіційний сайт облдержадміністрації.

Питання співпраці обговорили сьогодні керівники області з делегацією радника президента асоціації машинобудівників Китайської Народної Республіки.

Обидві сторони проявили інтерес до співробітництва машинобудівних підприємств України з виробниками металообробного обладнання КНР, товарного кредиту підприємств України верстатами виробництва заводів КНР та створення спільних підприємств між Україною та КНР у галузі машинобудування та верстатного обладнання.

Голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук розповів потенційним інвесторам проте, що На Хмельниччині є 294 підприємства з іноземним капіталом, який надходить з 40 країн світу. Два з них працює з інвестиціями китайських компаній.

 В свою чергу радник президента асоціації машинобудівників КНР Василь Ван презентував потенційні можливості його підприємства. Діяльність виробництва спрямована на машинобудівну промисловість, дослідження наукового обладнання, розробка дослідних механізмів, виготовлення с/г техніки та інше.

Загалом підприємство є різнопрофільним та готове до виконання будь-якого інвестиційно-привабливого проекту.

Китайці готові "вкластися" в економіку Хмельниччини - фото 1

Керівники області пообіцяли розглянути об’єкти, що потребують найбільшого інвестиційного капіталовкладення та направити список на розгляд згаданому підприємству.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт