Кінологи Хмельниччини допомогли розкрити близько 600 злочинів
Минулий рік був продуктивним і багатим на позитивні нововведення в роботі поліцейських кінологів
- Хмельницький
-
16 січня 2020 10:27

Хмельницькі кінологи та їх чотирилапі помічники минулого року взяли участь у розкритті близько 600 вбивств, розбоїв, пограбувань та інших злочинів, повідомляє Depo.Хмельницький з посланням на сектор комунікації поліції Хмельницької області.
Наші чотирилапі помічники виявили чимало зброї, вибухівки та наркотиків і розшукали не одну зниклу людину. А ще, на базі кінологічного центру ГУНП було впроваджено ряд починань, які є надзвичайно важливими для розвитку відомчої кінології в Україні.
У березні минулого року мобільний ветеринарний пункт хмельницької поліції вирушив у зону ООС для надання медичної допомоги службовим собакам. Вперше прямо на місці несення служби лікар Хмельницької державної районної лікарні ветеринарної медицини професор Кирило Чумаков оглянув близько 100 службових собак та провів ряд термінових операцій.
Також минулоріч у Подільському державному аграрно-технічному університеті вперше в Україні створено кафедру гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби. І вже наприкінці цього місяця на базі кафедри пройдуть масштабні всеукраїнські збори ветеринарних лікарів кінологічних центрів усіх органів сектору безпеки та оборони України.
В Хмельницькому з 30 вересня по 4 жовтня 2019 року проводився перший міжвідомчий тренінг із захисного напряму підготовки собак. В якому взяли участь 65 кінологів всіх правоохоронних органів та військових формувань України.
Серед спортивних досягнень є третє місце молодшого лейтенанта поліції Костянтина Чемериса зі службовим спанієлем Джессі у відкритих змаганнях спеціальних собак за програмою "Служба собак-детекторів", які проводились 28 вересня цього року в кінологічному центрі "Антеус".
А раніше, Костянтин взяв участь у відкритому чемпіонаті Національної поліції з багатоборства кінологів, який проводився з 9 по 13 вересня 2019 року в м. Житомир, разом зі службовою вівчаркою Кайною та здобув кубок "за кращий пошук стріляних гільз", а також диплом ІІ-го ступеня.
Нагадаємо, що восени хмельницький кінолог та його пес стали одними з кращих на змаганнях собак-детекторів.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:35У Державній службі зайнятості розповіли, які спеціальності зараз найбільше затребувані
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 09:50До 15 років тюрми загрожує жителю Хмельниччини, що кілька разів вдарив викруткою в груди свого знайомого
- 21:32Адвокат з Хмельницького налагодив схему незаконного переправлення чоловіків через держкордон
- 20:50Паспорт громадянина України у формі ID-картки: детально про головне
- 16:16На Хмельниччині сталася ДТП за участі чотирьох автомобілів
- 12:25В одній з шкіл на Хмельниччині дітям в їдальні подали їжу з уламками скла
- 22:42Хмельниччина стала пілотною областю у Всеукраїнському проєкті з підвищення рівня безпеки територіальних громад
- 22:02У Хмельницькому лікаря звинувачують у смерті пацієнтки
- 20:44 В Україні стартував новий епідемічний сезон захворюваності на грип, COVID-19 та інші ГРВІ
- 20:20Обшуки у Почаївській лаврі: Що шукають правоохоронці
- 15:50Нічна атака: Як працювала ППО на Хмельниччині
- 15:28Українцям треба перереєструвати права власності на нерухомість
- 10:02Дефіцит "синіх комірців" і скептичні прогнози великих роботодавців - результати опитування
- 20:48 Завдяки СБУ, яка викриває кротів-навідників, наші міста мають електрику, - експерт
- 20:15Оформлення біометричних паспортних документів у Хмельницькому: Що потрібно знати
- 12:37 16 українських міст отримали звання "Місто-Герой" Відео
- 20:24Що таке автообзвон і як він допоможе бізнесу Актуально
- 14:47Найкращі роутери 2025 року Інновації