Кінологи ДФС з Хмельницького взяли участь у всеукраїнських змаганнях

Представляли фіскали не лише учасників, а й суддів

Думку про те, що Хмельницький стає кінологічної столицею України вкотре підтвердила участь представників Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС у змаганнях "Кубок співдружності -2018" за програмою Служби собак-детекторів (ранг CACT), повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС області.

Провідний фахівець Департаменту СПКЗ ДФС заступник начальника управління - начальник відділу кінологічного та ветеринарного забезпечення Олександр Виноград успішно виконував відповідальну місію головного судді у проведенні цих захоплюючих професійних змагань.

А його колега - головний державний інспектор-кінолог відділу кінологічного та ветеринарного забезпечення Дмитро Бирко за результатами змагань разом зі службовим собакою Банні зайняв третє місце з пошуку наркотичних засобів.

Змагання відбулися відповідно до графіка проведення іспитів та змагань собак службових порід Всеукраїнської громадської організації "Кінологічна Спілка України" на 2018 рік на базі Кінологічного центру "Антеус" (Національний парк Межигір'я).

У змаганнях виступали спеціалісти-кінологи цивільних кінологічних організацій та правоохоронних органів України - Державної фіскальної служби, Державної прикордонної служби, Національної поліції України та Міністерства оборони.

Нагадаємо, а за результатами змагань кінологічний розрахунок Центру розмінування з Кам'янця-Подільського мінно-розшукової служби у складі старшини Сергія Грушецького та службового собаки Алтай (німецька вівчарка) в особистій першості з пошуку вибухових речовин посіли почесне ІІІ місце. А у номінації найшвидший пошук рівних не було службовому собаці на прізвисько Хард (бельгійська вівчарка породи малінуа), кінолог - сержант Андрій Дібольський.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #дфс