Кількість уражених COVID-19 на Хмельниччині зросла
За добу в області додалося ще чотири інфікованих коронавірусом та щонайменше 10 підозр
- Хмельницький
-
4 липня 2020 12:01

Про це інформують в Хмельницькій міськраді, передає Depo.Хмельницький.
В області станом на 9:00 год. - 832 випадки захворювання. В інфекційній лікарні перебуває 60 хворих. Госпіталізували 13 осіб, з них 3 хворих із COVID-19 і 10 осіб із підозрою на COVID-19.
В інфекційній лікарні 33 хворих на COVID-19 (3 мешканці Хмельницького) і 10 осіб із підозрою на COVID-19. Пневмонії: В інфекційній лікарні 30 хворих із пневмоніями, в міській лікарні - 4, в міській дитячій - 0.
У Хмельницькому станом на 11:00 4 липня від початку пандемії зафіксовано 55 випадків захворювання на COVID-19. З них – 44 особи одужали, 9 хворіє (3 лікується в стаціонарі), 2 померли. Новий випадок - чоловік 50 років, лікар обласної стоматологічної поліклініки, госпіталізований в стаціонар інфекційної лікарні.
Нагадаємо, в області від коронавірусу одужало 589 осіб (71,1% від підтверджених випадків).
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 19:45На Хмельниччині в готелі вибухнула граната: Що відомо
- 19:10На Рівненщині вантажний потяг зійшов з рейок: Пасажирські поїзди затримуються
- 12:56Посадовець прокуратури Хмельниччини не задекларував мільйони, - ДБР
- 12:48В жахливій ДТП на Хмельниччині загинув чоловік та 11-річний хлопчик ФОТО
- 14:48У Хмельницькому дістали з річки тіло невпізнаного чоловіка (ВІДЕО) Відео
- 09:55Ракетно-дроновий напад: Як відпрацювали Повітряні сили на Хмельниччині
- 11:31Житель Хмельниччини отримав три роки тюрми за ухилення від призову
- 11:12Під час нічної масованої атаки на Хмельниччині збили 22 БпЛА та 2 крилаті ракети
- 10:06 Вночі 27 червня ворог випустив по Україні 363 БпЛА та 8 ракет: В епіцентрі атаки був Старокостянтинів
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 14:20Перевірка стану оформлення біометричних документів: доступний сервіс без візиту до підрозділу
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 11:33Неповнолітній хмельничанин розтрощив могилу військового: Йому світить до 3 років за ґратами ФОТО
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 23:25 На Хмельниччині затримали ексвійськового та його спільника за "вирішення питання" з ТЦК (ФОТО) ФОТО
- 12:19У Хмельницькому затримали жінку, яка передавала ворогу дані про військові об’єкти та виготовляла вибухівку
- 13:33Що треба знати, щоб обміняти ID-картку
- 12:16У Хмельницькому СІЗО перекрили канал постачання наркотиків
- 11:40Міноборони анонсувало штрафи за порушення військового обліку в "Резерв+"