ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кількість хворих на ГРВІ та грип на Хмельниччині зростає

Порівняно із попереднім роком рівень захворюваності на ГРВІ та грип зріс на 18% і 5% відповідно
Depo.
6 жовтня 2015 16:38
ФОТО: depo.ua
Кількість хворих на ГРВІ та грип на Хмельниччині зростає
Кількість хворих на ГРВІ та грип на Хмельниччині зростає

Як повідомили Depo.Хмельницький у Обласному центрі здоров'я, днями у Департаменті охорони зоров'я Хмельницької ОДА відбулась оперативна нарада про готовність лікувально-профілактичних закладів області до надання медичної допомоги населенню в умовах епідемічного підйому захворюваності на грип та ГРВІ.

За 8 місяців 2015 року в області на ГРВІ захворіло майже 140 тисяч осіб ( у порівнянні з минулим роком захворюваність зросла практично на 18%), на грип захворіло 338 осіб, що на 5% більше, ніж в попередньому році.

Лікувально-профілактичні заклади області вживають заходи для попередження розповсюдження ГРВІ серед населення області та готовності стаціонарів до прийому таких хворих.

Насамперед це - посилення контролю за дотриманням санепідрежиму, готовність до переведення ЛПЗ на спеціальний протиепідемічний режим за потребою, підготовка стаціонарів до надання медичної допомоги хворим на грип та ГРВІ.

Звернули увагу медики й на те, що у передепідемічний період має проводитися щеплення зареєстрованими протигрипозними вакцинами серед осіб груп ризику із дотриманням належних умов "холодового ланцюга" при транспортуванні в ЛПЗ та аптечній мережі.

До слова, сьогодні можна придбати зареєстровану вакцину проти грипу "Ваксигрип" французького виробництва вартістю 126,5 грн за дозу на ТОВ "Імуно-Фарм" (м.Одеса).

Більше про профілактику захворювань на ГРВІ та грип - на khm.depo.ua.