UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Кілька важливих проектів із реконструкції та модернізації реалізовано на двох діючих енергоблоках ХАЕС

На Хмельницькій АЕС модернізують важливе для безпеки обладнання

Кілька важливих проектів із реконструкці…

Процес реконструкції та модернізації для підвищення безпеки енергоблоків Хмельницької АЕС у цеху теплової автоматики та вимірювань є постійним, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією пресслужби ХАЕС. Заплановані заходи впроваджуються поетапно за встановленими графіками.

Під час реалізації заходів із продовження терміну експлуатації першого енергоблока спеціалістами підрозділу було замінено уніфікований комплекс технічних засобів автоматизації на сучасний програмно-технічний комплекс керуючих систем безпеки. Також відбулася заміна систем управління дизель-генераторами на програмно-технічний комплекс керування дизель-генераторами підприємства "Вестрон". Крім цього, встановлено важливе для безпеки обладнання управління експлуатацією систем реакторного відділення.

За словами начальника дільниці з ремонту засобів обчислювальної техніки цеху теплової автоматики та вимірювань Миколи Павленка, у 2019 році його колегами реалізовано кілька важливих проектів із реконструкції та модернізації на двох діючих енергоблоках Хмельницької АЕС. Серед них – встановлення нової  системи аварійного та післяаварійного моніторингу. Вона безпосередньо пов’язана із системами контролю та управління.

Модернізація направлена на підвищення безпеки енергоблоків шляхом забезпечення оперативного персоналу, персоналу групи інженерно-технічної підтримки достовірною інформацією про стан критичних функцій безпеки та ефективності захисних бар’єрів, а також безпосередніми показами аварійних контрольно-вимірювальних приладів під час та після проектних та запроектних аварій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"