ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кілька речей, яким найбільше дивуються іноземці в Україні

Те, що для нас абсолютно звичне, закордонні гості вважають неймовірною екзотикою
Depo.
9 лютого 2016 21:31
ФОТО: depo.ua
Кілька речей, яким найбільше дивуються іноземці в Україні
Кілька речей, яким найбільше дивуються іноземці в Україні

Ось підбірку того, що просто шокує іноземців в Україні, пропонує Depo.Хмельницький за інформацією korupciya.

Зеленка

Кілька речей, яким найбільше дивуються іноземці в Україні - фото 1

Наших ітей дуже просто відрізнити від західних за яскравим зеленими плямами на тілі – адже саме так нас завжди вчили обробляти всілякі подряпини. Західні лікарі не перестають дивуватися, чому ж ми ніяк не перестанемо використовувати цю рідину, адже в ній повно канцерогенів.

Приховані турнікети

Кілька речей, яким найбільше дивуються іноземці в Україні - фото 2

Вкрай незвично жителю іншої країни бачити приховані турнікети, які по суті є жорстоким механізмом, що карає кожного нелегально громадянина, що проходить несподіваним ударом по слабкому місці. І хоча їх вже почали замінювати сучасними зразками, стара версія все ще зустрічається досить часто.

Гречана каша

Кілька речей, яким найбільше дивуються іноземці в Україні - фото 3

От уже до чого до чого, а до гречки іноземці не звикли. На заході її зустріти, звичайно, можна, але тільки на полицях з корисною їжею, непрожарену, в дуже маленьких пакетиках, а то і зовсім зелену.

Активоване вугілля

Кілька речей, яким найбільше дивуються іноземці в Україні - фото 4

Цей препарат відомий у всьому світі, як хороший абсорбент. Однак на заході воно у красивих капсулах і приємний на вигляд - білого кольору.

Березовий сік

Кілька речей, яким найбільше дивуються іноземці в Україні - фото 5

Настільки звичайне для нас словосполучення "березовий сік" для іноземця виявиться чимось абсолютно неймовірним і дивним. Тому, якщо ви запропонуєте заморському гостю піти набрати соку з дерева, він, швидше за все, впаде в ступор і буде неабияк шокований.

Огірковий розсіл

Кілька речей, яким найбільше дивуються іноземці в Україні - фото 6

Кожен з нас знає, що зранку після бурхливого вечора і чималої кількості випитого алкоголю найкращий варіант – випити огірковий розсіл. Однак, якщо ви запропонуєте те ж саме зробити жителю будь-якої іншої держави, він вирішить, що ви просто жартуєте.

Смажене насіння

Кілька речей, яким найбільше дивуються іноземці в Україні - фото 7

Насіння в наших широтах спробували близько двох століть тому, і з того часу ця "шкідлива" звичка перетворилася на частину культури, чи безкультур'я.

Свято Старий Новий рік

Кілька речей, яким найбільше дивуються іноземці в Україні - фото 8

Пояснити іноземцю, чому це свято-оксюморон, що з'явилось в нашій країні зі зміною літочислення, святкують досі, буде досить непросто. Тому найкраще обмежитися тим, що ви просто дуже любите свята. До того ж це буде чистою правдою, адже веселитися посеред зими два тижні поспіль стало вже нашою традицією.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький