ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кілька місць на планеті, де справді стає моторошно

Колись тут вирувало життя, тепер - пустка
Depo.
26 лютого 2016 20:02
ФОТО: depo.ua
Кілька місць на планеті, де справді стає моторошно
Кілька місць на планеті, де справді стає моторошно

Depo.Хмельницький пропонуємо підбірку найнеприємніших місць, які лякають своєю запущенністю і безлюдністю за матеріалами jamlite.

Оскільки людської цікавості немає меж, то демонструємо місця на нашій цивілізованій планеті дивитися на які страшно, але цікаво.

Острів Хашима, Японія

Кілька місць на планеті, де справді стає моторошно - фото 1

Колись на острові були багаті родовища вугілля, і там проживали близько 5000 сімей шахтарів. З тих пір, як бензин замінив вугілля в якості головного джерела палива, містечко люди покинули. Місто порожнє донині.

Саньчжи, Тайвань

Кілька місць на планеті, де справді стає моторошно - фото 2

У цих футуристичного виду будиночках мали б відпочивати американські військові, які поверталися з Азії. Та проект перестали фінансувати прямо перед відкриттям в 1980-му році, тому за призначенням їх так і не використали.

Віковий плаваючий ліс в Австралії

Кілька місць на планеті, де справді стає моторошно - фото 3

Цей корпус пароплава прирекли іржавіти, в затоці Хоумбуш ще в часи Другої світової війни. Так як судно так ніхто і не чіпав, природа вирішила взяти все в свої руки — пароплав перетворився на плаваючий ліс.

Морські форти Маунселл

Кілька місць на планеті, де справді стає моторошно - фото 4

Ці форти спорудили для захисту англійських земель від потенційних повітряних або морських нападів під час Другої світової війни. Після закінчення військових дій споруди були занедбані.

Прип'ять, Україна

Кілька місць на планеті, де справді стає моторошно - фото 5

Прип'ять колись була мирним затишним містечком, побудованим спеціально для працівників розташованої неподалік Чорнобильської атомної електростанції. 26 квітня 1986 року вибухнув четвертий енергоблок станції, наслідком чого став викид величезної кількості радіоактивних речовин. Жителі Прип'яті були евакуйовані, а саме місто стало непридатним для життя через високий рівень радіації.

Загублене місто в Шиченг, Китай

Кілька місць на планеті, де справді стає моторошно - фото 6

Цьому неймовірному затопленому місті, застиглому в часі, вже 1341 рік. Шиченг або Місто Лева розташоване в провінції Цзянсі на сході Китаю. А виявили його в 1959-му році під час будівництва гідроелектростанції. Готель Сальто, Колумбія З 1928 року готель служив житлом для туристів, які приїжджали подивитися на 157-метровий водоспад Текендама. На початку 90-х інтерес до водоспаду різко впав і готель довелося закрити.

Покинутий військовий госпіталь в Беліце, Німеччина

Кілька місць на планеті, де справді стає моторошно - фото 7

Великий комплекс госпіталю побудований ще в 1800-х. Саме тут Адольф Гітлер відновлював сили після травми ноги в битві на Соммі.

Психіатрична лікарня Віллард, США

Кілька місць на планеті, де справді стає моторошно - фото 8

Лікарня для хронічних хворих запрацювала у 1869-му році. У цього місця ще й темна історія, так як більша частина 50 000 пацієнтів померли прямо там. Це робить морг лікарні одним з найжахливіших місць, які тільки можна уявити. Після закриття лікарні в 1995-му році більшість пацієнтів повернулося в суспільство.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький