Кілька комунальних закладів Хмельниччини матимуть нових керівників

В облраді визначилися з трьома кервниками комунальних підприємств
Depo.
15 липня 2016 14:10
ФОТО: depo.ua
Кілька комунальних закладів Хмельниччини матимуть нових керівників
Кілька комунальних закладів Хмельниччини матимуть нових керівників

Конкурсна комісія з визначення кандидатів на посади керівників об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області обрала трьох переможців на керівні посади комунальних підприємств, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ХОДА.

На посаду директора КП "Комунальники", який  з 2016 року працював директором ТОВ "Поділляохоронсервіс".

КП "Аеропорт Хмельницький", очолить 63-річний Віктор Гончар. Більше двадцяти років його діяльність пов’язана саме з цим підприємством, яке протягом двох років він очолював.

52-річний Андрія Олеся стане на посаду директора обласної фірми "Кіновідеопрокат". Він має вищу освіту та майже 26 років стажу роботи на керівних посадах.

Остаточне затвердження переможців конкурсу на посади керівників комунальних закладів відбудеться на пленарному засіданні чергової сьомої сесії Хмельницької обласної ради 28 липня.

Комісія не визначалася з керівником обласного підприємства "Облпаливо", яке тимчасово очолює Сергій Пищур, а також жодного переможця на посади керівників Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та Центру організаційно-господарського забезпечення закладів освіти.

Для них оголосять повторний конкурс.

З кандидатами, які перемогли у конкурсі, після успішного голосування на сесії буде підписаний контракт терміном на один рік.

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та