Хмельницький увібрали в червоно-чорні стяги

Місто готується до проведення Дня Героя

Про це пише Depo.Хмельницький.

Головні вулиці обласного центру, в тому числі й пішохідна частина вул.Проскурівської, вже за пару днів до Дня Героя завішана червоно-чорними та жовто-блакитними прапорами. 

Торік у квітні на сесії міської ради ухвалили рішення щодо використання червоно-чорного прапора національно-визвольної боротьби на території міста. Прапор УПА вивішують біля адмінбудинку міської ради, а також на будівлях органів місцевого самоврядування. Це стосується лише певних дат, пов'язаних із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам'яті Героїв.

Нагадаємо, 23 травня у Хмельницькому відбудеться низка заходів, приурочених Дню Героя.

З 14:30 до 17:00 – демонстрація військової техніки та озброєння військовими частинами міста Хмельницького, вул. Проскурівська, поблизу кінотеатру ім. Т. Шевченка.

О 17:20 – покладання квітів до Меморіальної дошки пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників АТО, майдан Незалежності;

О 17:30 – проходження урочистим маршем прикордонників Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, військовослужбовців військових частин міста й учасників АТО вулицями міста: Гагаріна, Кам’янецькою, Подільською, Проскурівською – до майдану поблизу кінотеатру ім. Т. Шевченка; (з 17:00 до 18:30 буде часткове обмеження руху транспортних засобів);

Ввечері, о 19:00 – концерт за участю гурту "Тінь Сонця", майдан поблизу кінотеатру ім. Т. Шевченка, вул. Проскурівська, 40.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький