UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Хмельницькі поліцейські складають підсумкові заліки

Впродовж тижня співробітники патрульної поліції перевіряють свої уміння та навички

Хмельницькі поліцейські складають підсум…

Патрульні Хмельниччини складають підсумкові заліки з різних видів підготовки, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на управління патрульної поліції.

З метою закріплення та оновлення необхідних знань, умінь та навичок патрульних з урахуванням специфіки та профілю їх службової діяльності, вже на протязі тижня, співробітники управління патрульної поліції в Хмельницькій області складають підсумкові заліки, що передбачені системою службової підготовки.

Випробування розпочинаються із перевірки рівня фізичної підготовленості патрульних, що включає в себе комплексну силову вправу, біг на 100 та 1000 м. Далі йдуть тестові завдання, що включають в себе питання із знання законодавчої бази, функціональної, тактичної, загальнопрофільної, вогневої підготовки та домедичної підготовки. На заключному етапі патрульні демонструють уміння влучної стрільби з вогнепальної зброї.

Щорічні заліки допомагають патрульним постійно підвищувати рівень знань, умінь, навичок та професійних якостей для якісного виконання завдань з охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки та порядку в місті.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook