Хмельницький підприємець сплатить додатково 1,5 млн грн ПДВ
Суд підтвердив правомірність рішень податкової служби у донарахуванні платнику 1,5 млн грн несплачених податків
- Хмельницький
-
25 листопада 2020 10:15

Про це інформує пресслужба ДПС області, передає Depo.Хмельницький.
Рішенням Хмельницького окружного адміністративного суду відмовлено в задоволенні адміністративного позову одного з ТОВ до податкової служби про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень – рішень, яким визначено грошове зобов’язання з податку на прибуток та податку на додану вартість у загальній сумі майже 1,5 млн грн.
Під час перевірки даного підприємства встановлено, що позивачем занижено об’єкт оподаткування за рахунок невідповідності показників задекларованих у звіті про фінансові результати, що є невід’ємним додатком декларації з податку на прибуток, даним бухгалтерського обліку платника податків.
"Також товариством порушено вимоги п. 187.7 ст. 187 Податкового кодексу України, яким передбачено, що датою виникнення податкових зобов'язань у разі постачання товарів/послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів є дата зарахування таких коштів на банківський рахунок платника податку. Крім того, занижено податкові зобов’язання з ПДВ в результаті не відображення фактично зарахованих на його банківський рахунок бюджетних коштів та ряд інших порушень", – кажуть в ДПС.
Судом першої інстанції повністю підтримано позицію податкового органу та в позові відмовлено.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:23Синоптики прогнозують на 17 вересня негоду: Де очікувати злив
- 17:55 Кравченко: 57 прокурорів зі статусом інвалідності були звільненні після перевірок
- 12:39Двоє чоловіків жорстоко зґвалтували неповнолітню на Хмельниччині ФОТО
- 21:22На Хмельниччині впала вітровимірювальна вишка, один працівник загинув, інший травмувався
- 20:23Крупа на волі: За ексголову Хмельницької МСЕК, що оскандалилася на незаконному збагаченні, врешті-решт внесли заставу
- 08:27В ніч на 10 вересня Хмельниччину атакували ракети. Завдано руйнувань, поранено трьох людей
- 08:35Вналідок вибуху гранати в Хмельницькому чоловіку відірвало руку. Є ще поранений
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 13:52Фатальна цигарка: На Хмельниччині в пожежі загинув власник квартири (ВІДЕО) Відео
- 10:33Сьогодні вночі Хмельниччина зазнала чергової атаки з неба
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 10:21На Хмельниччині згоріли двоє людей у власній домівці
- 16:05 Майже рік просиділа під вартою: Скандальній ексголові Хмельницької МСЕК Крупі дозволили вийти під заставу
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 19:59Наслідки атаки: Під завалами у Хмельницькому знайшли тіло чоловіка
- 08:05Хмельниччина зазнала масованої атаки ракет та дронів вночі 3 вересня ФОТО
- 20:37Молодик з Хмельниччини намагався вивезти за кордон бурштину на пів мільйона гривень (ФОТО) ФОТО
- 11:44У Хмельницькому озброєний чоловік напав на військового
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні