UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Хмельницький обласний військкомат змінить назву та формат

Вже до кінця березня 2020 року облвійськкомат буде переформований у територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Хмельницький обласний військкомат змінит…

Про це повідомили у пресслужбі Хмельницького обласного військового комісаріату.

Як зазначено, зараз в Україні  тривають заходи щодо поетапного перетворення військових комісаріатів на територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП). Відтак перетворення на новітній заклад з сервісними функціями чекає й на Хмельницький обласний військовий комісаріат.

"Вже маємо рішення командування Збройних Сил про перейменування комісаріату та перехід на нову штатну структуру. Ці заходи мають бути здійснені до кінця березня поточного року", - каже заступник військового комісара Хмельницького ОВК полковник Петро Горобець. Основною метою зазначеної реформи є створення прозорої системи надання сервісних адміністративних послуг військовозобов'язаним, резервістам, ветеранам війни та військової служби, а також військовим пенсіонерам і членам їх сімей у питаннях соціального і правового захисту.

Передбачається, що система працюватиме за принципом "єдиного вікна". У терцентрі має бути ресепшен, створені відкриті і закриті зони. Службу у відкритих для відвідувачів зонах нестимуть військовослужбовці, які знатимуть чим допомогти людині, яка звертається за консультацією. Очікується, що до 70% питань можна буде вирішити вже на цьому етапі.

За задумом у складі обласних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки передбачено створення таких центрів:
- рекрутингу та комплектування;
- обліково-мобілізаційної роботи;
- морально-психологічного забезпечення і по зв'язках із громадськістю;
- територіальної оборони.

Ще однією новизною в роботі кожного територіального центру комплектування та соціальної підтримки у Збройних Силах буде рекрутингова робота. Для цього вже створюються відповідні відділи, а також створюється інститут вербувальників. Ці спеціалісти відшукуватимуть людей, яким можна запропонувати вступити на службу за контрактом за тими спеціальностями, які потрібні війську. На початкових етапах в цьому питанні очікуються консультації колег з Польщі та США.

При цьому територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, як і раніше, залишаться місцевими органами військового управління, які забезпечуватимуть виконання законодавства з питань військового обов'язку і військової служби, мобілізаційної підготовки та мобілізації в особливий період людських і транспортних ресурсів на відповідній території. Проте виконуватимуть ці завдання центри в рази швидше ніж нинішні військкомати, адже більшість документації буде вестись в електронному вигляді та будуть створені спеціальні бази різних категорій військовозобов'язаних.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"