UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Хмельницькі військомати шукають контрактників

Десантно-штурмова бригада запрошує до своїх лав патріотів і справжніх чоловіків

Хмельницькі військомати шукають контракт…

Хмельницький обласний військовий комісаріат пропонує подолянам, які не мають обмежень за віком, станом здоров’я та інших, службу у Збройних Силах України за контрактом, передає Depo.Хмельницький.

Сьогодні пріоритетними для доукомплектування є частини Десантно-штурмових військ, зокрема львівська 80-та окрема десантно-штурмова бригада. Грошове забезпечення у частинах ДШВ є вищим, ніж в інших у зв’язку зі специфікою виконання завдань.

Так, солдат першого місяця служби отримує від 12 000 грн. В зоні проведення операції Об’єднаних сил ця сума становить від 18 500 грн на другій та третій лініях та від 29 000 грн на першій лінії. В період інтенсивної підготовки перед виходом в ООС виплачується додаткова премія в розмірі 3000 грн. Виплата при укладанні контракту становить від 15 000 до 19 000 грн залежно від звання, а щорічні виплати на оздоровлення і вирішення соціально-побутових питань – від 12000 грн.

Військовослужбовці за контрактом у таких частинах, як 80-та окрема десантно-штурмова бригада, мають можливість харчуватися у їдальнях за новою системою харчового забезпечення, яка передбачає вибір та включає близько 400 найменувань продуктів.

Також військовослужбовці забезпечуються речовим майном, безкоштовним медичним обслуговуванням, в тому числі пільговим курортно-санаторним оздоровленням. Їм надається можливість безкоштовного проживання в гуртожитках, або отримання компенсації за піднайом житла.

Під час проходження служби військовослужбовці мають можливість кар’єрного зростання, здобуття вищої освіти за державний рахунок, вивчення іноземної мови, а також участі в міжнародних миротворчих місіях. Учасникам бойових дій та їх родинам надається ряд додаткових пільг.

Нагадаємо, військові комісаріати Хмельниччини на чверть перевиконали план щодо набору контрактників.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"