Хмельницькі ветеринари провели чотири операції в Дніпрі поліцейським вівчаркам

Сьогодні під час першої зупинки мобільного ветеринарного пункту Нацполіції у Дніпрі прооперували чотирьох службових собак

Під час першої зупинки мобільного ветеринарного пункту у Дніпрі чотирьом службовим собакам зробили хірургічні операції, повіддомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби копів.

Мобільний ветеринарний пункт хмельницької поліції вирушив у зону ООС із заїздом у Дніпро. Це пілотний проект, організований Національною поліцією України для надання допомоги службовим собакам, які виконують завдання в зоні проведення операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.

"Собаки несуть службу на блокпостах, виконують роботу з пошуку вибухівки, зброї, наркотиків, охороняють публічну безпеку. Тепер ми маємо можливість надавати їм висококваліфіковану хірургічну та терапевтичну допомогу," – зазначив заступник начальника відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції України Ярослав Красьоха.

Нагадаємо, спеціалізована бригада фахівців в першу чергу на Сході проведе диспансеризацію поліцейських собак, але, разом з тим, надаватиме допомогу й іншим тваринам, які її потребують. Мобільний кабінет обладнаний не лише оглядовою кімнатою, а й операційним столом і спеціальним УЗД-апаратом. Це дозволяє оглядати та лікувати службових собак прямо на базі без зайвого стресу для них.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook