Хмельницькі спецпризначенці продовжують підвищений семитижневий курс Advance (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Воїни-розвідники 8 окремого полку спецпризначення ССО ЗСУ під керівництвом досвідчених військових інструкторів з держав-членів Північноатлантичного Альянсу та штатного підрозділу інструкторів полку проходять вишкіл

8 полк спеціального призначення ССО ЗСУ

Триває підвищений курс Advance за класифікацією НАТО - підготовка одного з підрозділів загону 8 окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, передає Depo.Хмельницький.

Військові переймають досвід передових методик підготовки спецпризначенців у володінні зброєю, який використовують кращі армії НАТО. Ефективні навички та вміння відпрацьовані до автоматизму в поєднанні з хорошою фізичною, психологічною підготовкою - такий бажаний результат співпраці у класах та в полі.

Нагадаємо, стрес-тест - комплексна вправа на швидкість, де оцінюється майстерність володіння штатною стрілецькою зброєю в поєднанні з фізичними навантаженями і реагуванням на різного роду ввідні, які під час її виконання надходять від інструкторів. Увесь же курс розрахований на 7 тижнів. Воїни-розвідники під керівництвом українських, литовських і американських військових інструкторів вдосконалюють свою майстерність і навички у тактичній медицині, тактиці дій при безпосередньому зіткненні з противником у різних типах місцевості, спеціальній розвідці, вогневій, спеціальній підготовці. Завершиться курс триденним тактико-спеціальним навчанням, яке пройде в навчальному Центрі ССО на Житомирщині.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook