Хмельницькі поліцейські презентували свою професію у найбільшому вузі області

Копи провели профорієнтаційну роботу серед цьогорічних випускників Хмельницького національного університету

У Хмельницькому національному університеті відбулась зустріч представників ГУНП в Хмельницькій області з цьогорічними випускниками навчального закладу, які стоять перед вибором майбутнього місця роботи, передає Depo.Хмельницький за інформацією СК ГУНП області.

"Сьогодні ми провели профорієнтаційну роботу серед цьогорічних випускників Хмельницького національного університету, - розповідає начальник сектору відбору ГУНП в області Валентина Грошко. - Роз’яснили умови вступу на службу, а також трохи познайомили молодих людей з роботою різних поліцейських підрозділів, зокрема, експертів, вибухотехніків, спецпризначенців тощо."

В поліції області працює чимало випускників Хмельницького національного університету. Молодих же людей, які стоять на порозі дорослого життя, цікавила і матеріальна складова роботи в поліції. Тож працівники кадрового забезпечення розповіли про грошове забезпечення правоохоронців та соціальні гарантії, зокрема, можливість компенсації частини коштів за винаймання житла та отримання власного житла за договором пільгового фінансового лізингу.

Нагадаємо, копи ГШР Хмельницького району отримали обладнання для якісного оформлення порушень ПДР.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #поліція