UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Хмельницькі міграційники депортували майже 70 іноземців

Робота щодо запобігання нелегальної міграції залишається одним із пріоритетних напрямків міграційної служби

Хмельницькі міграційники депортували май…

Завершилась операція "Мігрант", яка тривала цілий місяць, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на інформацію Державної мігарційної служби України.

Міграційники спільно поліцейськими області перевіряли місця можливого перебування, проживання та працевлаштування іноземців.

В області виявили 122 порушника міграційного законодавства, з них - 73 нелегальних мігранта. Винесено постанов про накладення адміністративних стягнень на суму більш ніж 200 тис. гривень.

Відносно 69-ти іноземців прийнято рішення про примусове повернення в країну походження, відносно однієї особи прийнято рішення про скорочення терміну тимчасового перебування в Україні ще відносно п'яти прийнято рішення про заборону в’їзду на територію України терміном від 3 до 5 років.

Трьох іноземців, які були поміщені до Волинського ПТПІ,  ідентифікують з метою підтвердження громадянства, щоб їх також поверненути до країни походження.          

Незважаючи на завершення чергових профілактичних заходів, робота по запобіганню нелегальній міграції залишається одним із пріоритетних напрямків служби та здійснюватиметься надалі на території Хмельницької області.

Нагадаємо, що в кінці минулого місяця тільки за одну добу Хмельницькі міграційники піймали чотирьох іноземців.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"