Хмельницькі копи викрили міжрегіональну злочинну групу "закладчиків", якою керував юний одесит
Щомісяця зловмисники реалізовували понад 5 тис. закладок на загальну суму близько 1,7 млн грн
- Хмельницький
-
23 березня 2020 16:03

Хмельницькі поліцейські викрили міжрегіональну злочинну групу, яка займалась збутом наркотиків методом закладок, передає Depo.Хмельницький за інформацією СК ГУНП області.
Працівники управління протидії наркозлочинності спільно з колегами зі слідчого управління ГУНП в Хмельницькій області за процесуального керівництва прокуратури та із залученням спецпідрозділу "КОРД" припинили діяльність злочинної групи, яка займалась збутом наркотиків і психотропних речовин методом "закладок".
Правоохоронці встановили, що 22-річний організатор групи, перебуваючи в Одесі, координував роботу мережі "закладчиків" практично по всій Україні — в Хмельницькому, Красилові, Харкові, Херсоні, Одесі, Львові, Миколаєві, Києві, Чернівцях, Старобільську та інших містах. Також зловмисник планував розширити свою діяльність на територію сусідньої Польщі.
Під час обшуків у членів групи поліцейські вилучили наркотики як рослинного, так і синтетичного походження у великих розмірах. Частина їх уже була пофасована для закладок.
Загалом встановлено, що щомісяця підозрювані реалізовували понад 5 тисяч закладок на загальну суму близько 1 мільйона 700 тисяч гривень.
Наразі усім членам групи оголошено про підозру за ч.2 ст.307 – незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна. Слідчі дії тривають.
Нагадаємо, днями потужне міжрегіональне наркоугрупування "закладчиків" викрили правоохоронці Тернопільщини
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:08Хмельничанин, бажаючи похизуватися перед подругою, підірвав гранату у квартирі
- 19:45На Хмельниччині в готелі вибухнула граната: Що відомо
- 19:10На Рівненщині вантажний потяг зійшов з рейок: Пасажирські поїзди затримуються
- 12:56Посадовець прокуратури Хмельниччини не задекларував мільйони, - ДБР
- 12:48В жахливій ДТП на Хмельниччині загинув чоловік та 11-річний хлопчик ФОТО
- 14:48У Хмельницькому дістали з річки тіло невпізнаного чоловіка (ВІДЕО) Відео
- 09:55Ракетно-дроновий напад: Як відпрацювали Повітряні сили на Хмельниччині
- 11:31Житель Хмельниччини отримав три роки тюрми за ухилення від призову
- 11:12Під час нічної масованої атаки на Хмельниччині збили 22 БпЛА та 2 крилаті ракети
- 10:06 Вночі 27 червня ворог випустив по Україні 363 БпЛА та 8 ракет: В епіцентрі атаки був Старокостянтинів
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 14:20Перевірка стану оформлення біометричних документів: доступний сервіс без візиту до підрозділу
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 11:33Неповнолітній хмельничанин розтрощив могилу військового: Йому світить до 3 років за ґратами ФОТО
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 23:25 На Хмельниччині затримали ексвійськового та його спільника за "вирішення питання" з ТЦК (ФОТО) ФОТО
- 12:19У Хмельницькому затримали жінку, яка передавала ворогу дані про військові об’єкти та виготовляла вибухівку
- 13:33Що треба знати, щоб обміняти ID-картку
- 12:16У Хмельницькому СІЗО перекрили канал постачання наркотиків