Хмельницькі ДБРівці передали до суду справу рівненського посадовця
Посадовець Національного природного парку відповість у суді за шахрайство на 6000 доларів
- Хмельницький
-
27 березня 2020 15:56

До суду скеровано обвинувальний акт відносно одного із керівників Національного природного парку "Дермансько-Острозький", передає Depo.Хмельницький з посиланням на пресслужбу ДБР. Посадовець обвинувачується у шахрайстві, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України).
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому. Слідством встановлено, що посадовець за 6 000 доларів США обіцяв фермерові вирішити питання щодо перенесення меж орнітологічного заказника, хоча це не належить до компетенції керівництва Національного природного парку.
24 травня 2018 року посадовець одержав частину неправомірної вигоди у розмірі 1000 доларів США. Приблизно через рік керівник повідомив суб'єкту господарювання, що для остаточного вирішення питання потрібно розрахуватися повністю. 22 липня 2019 року обвинувачений отримав решту "винагороди" у сумі 5 000 доларів США, після чого його було затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснював Офіс Генерального прокурора та прокуратура Рівненської області. Оперативний супровід — Управління Служби безпеки України в Рівненській області. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк від 1 до 2 років, або обмеження волі на строк до 5 років, або позбавлення волі на строк до 3 років.
Нагадаємо, слідчі Хмельницького ДБР повідомили про підозру інспектору ДСНС з Рівненщини.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 15:43iPhone 16 очима професійного фотографа: чи вартує своїх грошей? Інновації
- 12:53 На хабарі за встановлення групи інвалідності погорів лікар з Хмельниччини: Під час обшуку в нього знайшли мільйони готівкою ФОТО
- 20:17На Тернопільщині зіткнулися вантажівка й легковик: Четверо смертей (ФОТО) ФОТО
- 13:15Стало відомо про одного загиблого через нічний удар по Хмельниччині
- 12:56У Хмельницькому затримали чоловіка, що розгулював містом із бойовою гранатою
- 12:12На Хмельниччині під час потужної грози блискавка уразила будинок молитви (ФОТО, ВІДЕО) ФОТО Відео
- 08:40Вночі ворог атакував Хмельниччину: Що відомо
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 18:18 Особливості отримання виготовленого закордонного паспорта дитини: деталі
- 11:28В Хмельницькому затримали тернополянина, що організував бізнес на ухилянтах ФОТО
- 10:03"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Хмельницького
- 19:59У МОЗ підказали українцям, як безпечно пережити 30-градусну спеку
- 12:26На Хмельниччині змінюють порядок оголошення повітряних тривог
- 09:41ППО знешкодила вночі 117 з 157 дронів, запущених по Україні
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 13:17Стріляв у сусіда: У Хмельницькому затримали молодика, що поранив чоловіка
- 11:08Майже пів сотні дронів збили сьогодні над Хмельниччиною, - ОВА
- 10:39 Цієї ночі Хмельниччина була в епіцентрі ворожих повітряних атак
- 12:08Хмельничанин, бажаючи похизуватися перед подругою, підірвав гранату у квартирі